Zrinski Internacionale: Treneri i natjecatelji u akciji

 

Prošli je vikend bio ispunjen različitim sportskim natjecanjima, a mi nismo propustili sudjelovati u nekima od njih prije no što je sve aktivnosti na otvorenom pokvarila dosadna ciklona.

 

Naši su članovi nastupili na Jarunskoj duatlon ligi koja se već tko zna koju godinu za redom održava gotovo svakog vikenda u 8:30 kao rekreativna trening utrka na moru metropole. Boje našeg kluba branili su: iskusni trener Ivan Ivezić, mladi Matija Drljanovčan, Frane Šižgorić, pobjednik supersprinta Josip Živković i sprinta Eugen Jagušt te sjajna rekreativka Jagoda Goršić kao natjecatelji. U ulozi pomoćne sutkinje i zapisničarke u jarunskom je suncu u sjajnom društvu uživala Nataša Preis-Bedenik. Startavši punih 28 minuta nakon ostalih, duatloncima se pridružio i Mihael Minđek koji je do kraja utrke neke natjecatelje uspio i prestići, pa ga od sad s punim pravom nazivamo Brzonogi 😉

 

Nakon lige se u sklopu adrenalinskog vikenda na Jarunu održala i Brooksova utrka na 6,5km (veliki krug oko jezera), koju, naravno, nismo propustili! Nastupali su: Matija Drljanovčan, koji je prije toga odradio i utrku Duatlon lige te završio na fenomenalnom 9.mjestu; Damir Pipić koji je završio 27. od 78 ljudi na startu; naš Danijel Filipović (29. mjesto), te čak dvije debitantice na utrkama cestovnog trčanja: Katja Tom Crevar i Anamarija Mustapić! Ana je bila sjajna 22. od 62 žene na startu, a Katja 24. nakon ”puno prolivenog znoja po stazi”!

Naš trener Goran Peić, iako odsutan, nije ljenčario! Upravo suprotno: vikend je proveo u  Bratislavi na ITU seminaru za trenere, te tamo odradio utrku aquatlona i završio na 28. mjestu. Natječemo se, eto, i izvan granica naše male države!  🙂
Sjajan sportski vikend za sve naše članove… i sve smo odradili s osmijehom na licu!

Imamo i slike: