Rezultati

REZULTATI NAJUSPJEŠNIJIH ČLANOVA

 

1. ZVONKO ČUBRIĆ

-vrhunski sportaš 1. kategorije

-višestruki pojedinačni državni prvak u triatlonu

– 17. na Svjetskom prvenstvu U -23 na Madeiri 2004.

– 8. na Svjetskom studentskom prvenstvu na Palma de Malorci 2004.

-17. na svjetskom kupu u Madridu 2004.

-pobjednik Europskog kupa u Puli 2004. i Splitu  2008.

-5. na Europskom Premium kupu u San Remu 2007.

-7. na Europskom kupu na Kreti 2008.

-11. na Svjetskom kupu u Cancunu, 2007.

-18. na Svjetskom kupu u Mooloolabi, 2007.

-14. na ITU Premium kupu Alanya

-2008. završio na 9.mjestu Europske ljestvice

 

2. GORDAN PETKOVIĆ

2008. GODINA

-5. na svjetskom prvenstvu u duatlonu do 23 godine

-prvak Hrvatske u aquatlonu

-pobjednik Hrvatskog duatlonskog kupa

-2. u triatlon kupu HRV

-seniorski viceprvak u sprint i klasicnom duatlonu te sprint triatlonu

-ekipni drzavni prvak u sprint triatlonu

 

2009. GODINA

– vrhunski sportaš 1. kategorije

-6.  na svjetskom kupu u duatlonu Tailand

-19. na ITU utrci azijskog kupa Tailand

-prvak HRV u sprint duatlonu

-prvak HRV u klasičnom duatlonu

-ekipni državni prvak u sprint triatlonu

– 2. na državnom prvenstvu na 5000 m u atletici

-29.na Svjetskom prvenstvu u duatlonu (SAD)

-ekipni prvak HRV u sprint duatlonu

– pobjednik duatlonskog i triatlonskog kupa HR 

 

2010. GODINA

– viceprvak Hrvatske na 10 000m (atletika)

 

3. DARIA PLETIKAPA

Najvažniji rezultati:

vrhunska sportašica  1.kategorije

-12-erostruka prvakinja Hrvatske u zadnje 4 godine

-2  Top 10  plasman na Europskom kupu (Grčka, Hrvatska)

-4  Top 20 plasmana na Europskim kupovima (Turska, Italija)

-5. mjesto na Afričkom kupu ( Južnoafrička Republika)

36. i 33. mjesto na  Svjetskim kupovima ( Meksiko, Kanada)

27. i 32. mjesto na Svjetskim prvenstvima ( Peking, Budimpešta)

18. Mjesto na Svjetskoj rang ljestvici ( do 23 godine)

60.mjesto na Europskoj seniorskoj ljestvici

190.mjesto na Svjetskoj seniorskoj ljestvici

 

 4. OGNJEN STOJANOVIĆ

2010 godina:

-ETU European Premium Cup – Eilat/Israel: 18th

-ITU World Cup – Huatulco/Mexico: 30th

-Državno prvenstvo u akvatlonu – Beograd: 1st

-Kup srbije u triatlonu – Novi Sad: 1st

-ITU European Cup – Loutraki/Greece: 7th

-Balkan Elite Championships – Loutraki/Greece: 1st

-ITU World U23 Championships – Budapest/Hungary: 51st

-ITU World Elite Aquathlon Championships – Budapest/Hungary: 9th

-ETU European U23 Championships – Vila Nova de Gaia/Portugal: 27th

-ITU World Sprint Championship – Lausanne/Switzerland: 53th

-Državno prvenstvo u olimpijskom triatlonu i Centralno Evropski Kup: 1st

-ITU World Cup – Holten/Netherlands: 28th

-ITU Asian Cup –  Burabay/Kazakhstan: 7th

-14. Zagreb Open i Centralno Evropski Kup: 1st

-Državno prvenstvo u sprint triatlonu – Pančevo: 1st

-Državno prvenstvo u kros triatlonu – Kragujevac: 2nd

-ETU European Cup – Senec/Slovakia: 43rd

-Državno prvenstvo u duatlonu – Pančevo: 1st

-Kup Hrvatske u triatlonu – Bilje: 2nd

-Triathlon Tour – Budapest/Hungary: 7th

-Kup Srbije u duatlonu – Beograd: 1st

-ETU European Cup – Antalya/Turkey: 20th

-Kup Hrvatske u duatlonu – Umag: 4th

 

2009 godina:

-ITU European Premium Cup – Alanya/Turska: 20 mesto

-Olimpijski non-draft triatlon – Krk/Hrvatska : 5 mesto aps. kategorija

-ITU Svetsko juniorsko prvenstvo – Gold Coast/Australija: 35 mesto

-ITU Svetsko seniorsko prvenstvo u aquathlonu- Gold Coast/Australija: 4 mesto

-Dextro Energy Triathlon – ITU World Championship Series – Yokohama/Japan: 32 mesto

-ITU Svetski kup – Tiszaujvaros/Mađarska: 55 mesto

-ETU Evropski juniorski kup – Egirdir/Turska: 3 mesto

-Balkansko seniorsko prvenstvo – Varna/Bugarska: 1 mesto

-ETU Evropski seniorski kup – Varna/Bugarska: 16 mesto

-ETU Evropsko juniorsko prvenstvo – Holten/Holandija: 30 mesto

-Državno prvenstvo u sprint triatlonu – Sivac: 1 mesto aps. kategorija

-XIV Štrand triatlon – Novi Sad: 1 mesto aps. kategorija

-ETU Evropski juniorski kup – Beč/Austrija: 10 mesto

-ETU Evropsko seniorsko prvenstvo u kros triatlonu – Sardinia/Italia: 18 mesto

-Državno prvenstvo u akvatlonu – Beograd: 1 mesto aps. kategorija

-ETU Evropsko juniorsko prvenstvo u duatlonu – Budimpešta/Mađarska: 15 mesto

-Državno prvenstvo u duatlonu – Pančevo: 1 mesto aps. kategorija

-Australia Day Aquathlon – Wollongong/Australia: 3 mesto

-2XU Challenge Series – Canberra/Australia: 4 mesto

-Australian Youth Olympic Festival, timske štafete – Sydney/Australia: 4 mesto

-Australian Youth Olympic Festival – Sydney/Australia: 13 mesto

 

5. EUGEN JAGUŠT

-juniorski prvak Hrvatske u sprint triatlonu

-mlađejuniorski prvak Hrvatske sprint triatlonu

kadetski prvak HRV u super sprint triatlonu

-kadetski viceprvak u super sprint duatlonu

-pobjednik Hrvatskog triatlon kupa za kadete